Czy pasja i zainteresowania mogą przerodzić się w biznes?

Mój przykład pokazuje, że tak.

Chociaż od zarania zajmuje się zawodowo szeroko rozumianą komunikacją, to nie porzuciłam nigdy swojej ogrodniczej pasji. Równolegle kształciłam się w kierunku projektowania i realizacji ogrodów, między innymi pod okiem ekspertów z SGGW.

Okazało się, że komunikacja ma wiele wspólnego z projektowaniem ogrodów. Zielona przestrzeń, w której funkcjonujemy jest przecież bezpośrednim wyrazem naszego sposobu komunikacji ze światem i budowania relacji. Tworząc ogród, opowiadamy kawałek czyjejś historii.

Projektuję i wykonuję ogrody z poszanowaniem przestrzeni, w której działam, a także z uwzględnieniem potrzeb i możliwości moich klientów. W pracę wkładam całe swoje serce.

W organizacji i logistyce biznesu wspiera mnie mój mąż a w realizacjach profesjonalna ekipa zaufanych pracowników. Zrealizowaliśmy razem już ponad 50 projektów ogrodów.

Tak w projektach jak i w życiu lubię prostotę i równowagę. Prywatnie jestem mamą dwóch nastolatków. Uwielbiam podróże, czas z przyjaciółmi, książki i mojego psa – to wszystko dostarcza mi inspiracji do nowych realizacji i ciągłego rozwoju 🙂

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym jak pracujemy i jak wygląda współpraca z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Joanna Majer – Skorupa