Czy pasja i zainteresowania mogą przerodzić się w biznes? Mój przykład pokazuje, że tak.

Chociaż od zarania zajmuje się zawodowo szeroko rozumianą komunikacją, to nie porzuciłam nigdy swojej ogrodniczej pasji. Równolegle kształciłam się w kierunku projektowania i realizacji ogrodów, między innymi pod okiem ekspertów z SGGW.

Okazało się, że komunikacja ma wiele wspólnego z projektowaniem ogrodów. Zielona przestrzeń, w której funkcjonujemy jest przecież bezpośrednim wyrazem naszego sposobu komunikacji ze światem i budowania relacji. Tworząc ogród, opowiadamy kawałek czyjejś historii.

Projektuję i wykonuję ogrody z poszanowaniem przestrzeni, w której działam, a także z uwzględnieniem potrzeb i możliwości moich klientów. W pracę wkładam całe swoje serce.

W organizacji i logistyce biznesu wspiera mnie mój mąż a w realizacjach profesjonalna ekipa zaufanych pracowników. Zrealizowaliśmy razem już ponad 100 projektów ogrodów.

Tak w projektach jak i w życiu lubię prostotę i równowagę. Prywatnie jestem mamą dwóch nastolatków. Uwielbiam podróże, czas z przyjaciółmi, książki i mojego psa – to wszystko dostarcza mi inspiracji do nowych realizacji i ciągłego rozwoju.

wheelbarrow-2-svgrepo-com

Kompleksowa oferta

Pracujemy kompleksowo i etapowo - od niwelacji terenu, wykonania nawierzchni i ścieżek, tarasów, pergoli, nasadzeń, aż po automatyczny system nawadniania, założenie trawnika i oświetlenie. To wszechstronne podejście pozwala nam realizować różnorodne projekty.
drawing-tablet-pencil-svgrepo-com

Personalizacja i kreatywność

Nasze projekty wyróżniają się kreatywnością i oryginalnością. Stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Jednocześnie staramy się, aby każdy projekt był nie tylko praktyczny i funkcjonalny, ale także odzwierciedlał osobowość i gust naszych klientów.
conversation-alt-svgrepo-com (1)

Indywidualne podejście

W naszej pracowni każdy projekt traktujemy jako unikalne wyzwanie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Tworzymy przestrzenie, które idealnie odpowiadają życzeniom i stylowi życia użytkowników.
check-mark-circle-2-svgrepo-com (2)

Wysoka jakość

Stawiamy na najlepsze materiały, sprawdzone metody i najnowsze technologie, zapewniając trwałość i estetykę naszych realizacji. Nasze projekty charakteryzują się nie tylko pięknem, ale także wysoką jakością wykonania.
draw-compass-2-svgrepo-com

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie. Dzięki temu nasze projekty są realizowane z największą starannością i profesjonalizmem.
forest-2-svgrepo-com

Ekologiczne rozwiązania

W naszych projektach promujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska. Stosujemy jak najbardziej ekologiczne materiały. Śledzimy zielone trendy w ogrodnictwie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoim ogrodzie

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał swojego ogrodu, tarasu czy balkonu? Nasi eksperci są tutaj, aby pomóc Ci odkryć i zrealizować Twoje wizje. Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy funkcjonalną i spersonalizowaną przestrzeń.